calculator1Polityka cenowa

Nasze ceny będą dla Państwa miłym zaskoczeniem. Pracujemy na materiałach kupowanych bez pośredników. Sufity produkujemy we własnej fabryce, dysponujemy własną pracownią projektową oraz doświadczonymi montażystami, co znacznie redukuje koszt gotowego sufitu.

Nasza firma oferuje stałe promocje na wybrane kolory folii z możliwością zakupu w bardzo atrakcyjnych cenach.

Skontaktujcie się Państwo z nami telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila, a uzyskacie najlepszą na rynku cenę oraz produkt najwyższej jakości.

Dojazd do Klienta na terenie województwa Mazowieckiego oraz dokładny pomiar produkcyjny jest bezpłatny. Bezpłatny pomiar obejmuje również dowolne miejsce w Polsce, jeżeli zamówienie sufitu przekroczy powierzchnię 100 m2. W celu przyspieszenia realizacji, Państwa zamówienie może zostać przekazane do jednego z naszych autoryzowanych przedstawicieli na danym obszarze.

warranty periodGwarancja i odpowiedzialność

Gwarantujemy, że w ciągu 15 lat od montażu, sufit nie straci swojej pierwotnej formy. Jako producent, nie korzystamy z usług pośredników, dlatego możemy zagwarantować jakość materiałów oraz  robót montażowych. Współpracując  z naszą firmą, nie napotkacie  Państwo na  opóźnienia w  produkcji , ponieważ w większości przypadków nowy sufit napinany zostanie zainstalowany w jeden dzień!

System certyfikacji naszego produktu jest zgodny ze wszystkimi normami UE i międzynarodowymi standardami jakości. Wszystkie nasze produkty są chronione przez liczne certyfikaty i deklaracje. Bezpośrednio podczas procesu produkcji sufitu przeprowadzana jest ciągła kontrola jakości.   

Jesteśmy pewni naszego produktu.

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube