W jaki sposób należy przygotować pomieszczenie do instalacji sufitów napinanych?

Jeśli tynk na suficie jest w dobrym stanie, montaż podwieszanego sufitu napinanego nie wymaga ze strony Klienta żadnych dodatkowych prac. Napinane sufity Warszawy można montować zarówno w nowo wybudowanych obiektach, jak i w pomieszczeniach już użytkowanych. Jeśli na suficie znajduje się świeżo wyprawiony tynk, należy poczekać, aż jego warstwa wyschnie (ok. 2 – 3 dni).

Jak zapobiec gromadzeniu się wilgoci między sufitem a tynkiem?

Takie ryzyko nie istnieje. Folia wykorzystana do produkcji sufitów nie pozwala na przedostawanie się wilgoci z pomieszczenia w kierunku stropu. Sama folia także nie przyjmuje wilgoci. Nie trzeba się zatem obawiać, że sufit ulegnie zawilgoceniu lub zgromadzi się na nim grzyb. Jeśli natomiast zdarzy się tak, że sufit zostanie zalany z góry (przez strop), wówczas wystarczy wezwać naszą ekipę. Pracownicy Sufitów Warszawy usuną zgromadzoną wodę przy pomocy odpowiednich urządzeń, bez potrzeby demontażu sufitu.

Jakie lampy mogą być zainstalowane na suficie napinanym, a jakie nie?

Montowane przez nas sufity wyposażone są w energooszczędne oświetlenie LED lub (w przypadku sufitów „gwiezdne niebo”) - światłowody. Tego rodzaju lampy są całkowicie bezpieczne dla folii, z której wykonuje się sufity, dlatego szczególnie polecamy właśnie LED. Przy montażu sufitów napinanych należy uważać na oświetlenie, które wytwarza duże ilości ciepła. Oczywiście oświetlenie montowane jest nie tylko po to, by wyeksponować sufit, ale także po to, by odpowiednio oświetlić pomieszczenie.

Czy bezpieczne jest zastosowanie sufitu napinanego w pokoju dziecięcym ?

Tak. Napinane sufity Warszawy są całkowicie neutralne dla ludzkiego organizmu, a nadruki wykonywane na folii są bezwonne. Dlatego można bez żadnych przeszkód montować Sufity Warszawy w pokojach w pokoikach dziecięcych.

Jestem alergikiem. Czy mogę zamontować napinany sufit w swoim pokoju?

Tak. Napinane sufity nie wchodzą w żadne reakcje z ludzkim organizmem, dlatego nie wywołują alergii. Co więcej, ze względu na łatwość utrzymania sufitów w czystości mogą być one nawet wskazane dla osób uczulonych na kurz.

Jak dbać o sufit napinany?

Sufity napinane Warszawy nie wymagają zastosowania żadnych środków konserwujących. Folia, z której produkujemy sufity, nie kruszeje, nie pleśnieje, nie przemaka, nie wymaga także malowania. Wystarczy wyczyścić jej powierzchnię (od strony pomieszczenia) raz na kilka lat.

Czy są jakieś ograniczenia dotyczące kształtowania sufitów napinanych ?

Nie ma żadnych ograniczeń. Sufity Warszawy można zamontować w pomieszczeniu o dowolnym przeznaczeniu i kształcie, co więcej – samemu sufitowi możemy nadać dowolną formę przestrzenną (np. skośną lub schodkową).

Jaką gwarancję dla produktu zapewnia firma?

Na wszystkie realizacje wykonywane przez Sufity Warszawy udzielamy 15-letniej gwarancji. Na etapie wyboru sufitu zapewniamy kompleksowe doradztwo, a po upływie terminu gwarancji świadczymy pełen serwis pogwarancyjny. Montaż sufitów napinanych wykonuje się szybko i w dogodnym dla klienta czasie. Zazwyczaj brygada montażowa jest w stanie zainstalować w ciągu jednego dnia roboczego do 80 m2 sufitu napinanego. W wielu przypadkach, gdy nasz klient wymaga pilnej instalacji sufitów napinanych, czas realizacji zamówienia zajmie 1-2 dni od momentu złożenia zamówienia.

Jak długo czeka się na pomiar i projekt sufitu napinanego?

Pomiar wykonujemy w ciągu 2 godzin od zgłoszenia, jest on bezpłatny. Czas wykonania projektu wynosi 1-2 dni.

Jaki jest termin montażu sufitów napinanych?

Montaż gotowego sufitu napinanego (czyli konstrukcji podtrzymującej sufit wraz z napiętą na nią folią) trwa na ogół 1 dzień. Wydajność pracy ekipy Sufitów Warszawy wynosi 50-80 m2/ dzień.

Ile kosztuje sufit napinany?

Ceny napinanych sufitów zaczynają się od 90 zł/ m2. W cenę wliczony jest koszt materiałów, robocizny oraz projektu sufitu. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji sufitów spełniają europejskie normy i charakteryzują się najwyższą jakością oraz wytrzymałością.

Zachęcamy Klientów do odwiedzania naszej strony WWW, ponieważ co miesiąc organizujemy aż 2 akcje promocyjne, umożliwiając zakup sufitów w niższych cenach.

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube