Galeria sufitów napinanych

Przekonaj się, jak napinane sufity odmieniają wygląd wnętrz

Nawet tysiąc słów nie odda świetnego wrażenia, jakie zrobi na Tobie znajome wnętrze, gdy zamontujemy w nim napinany sufit. Tego nie da się opisać – to trzeba zobaczyć. Zapraszamy do obejrzenia galerii realizacji, które pokazują pomieszczenia przed montażem i po nim, a także prezentują detale sufitów napinanych.

Teoretycznie wydaje się nam, że nie zwracamy uwagi na przestrzeń ponad naszymi głowami, jednak tę zmianę dostrzeżesz już na pierwszy rzut oka. Błyszcząca powierzchnia sufitu sprawia, że zdaje się on nie mieć końca – tak, jakby strzeliste ściany stały się nagle o wiele wyższe, a całe wnętrze – przestronniejsze. Światło, rozpraszane przez napinane sufity Warszawy o zróżnicowanej powierzchni, barwie i przezroczystości pozwala nam z niezwykłą precyzją wykreować odpowiedni nastrój.

Wygląd to jednak nie wszystko. Napinane sufity Warszawy doskonale maskują pęknięcia i zacieki na stropach, są trwałe i łatwe w czyszczeniu, a także odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne (niskie temperatury i wilgoć).

W galeriach zobaczysz konkretne realizacje w różnych obiektach publicznych i prywatnych, a także przekonasz się, jak zróżnicowane mogą być sufity napinane.

Czytaj więcej...
zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube