Sufity napinane dla firm i lokali usługowych

Ładne miejsca przyciągają Klientów. W wyścigu o najbardziej oryginalną i przyjazną aranżację sklepu, restauracji, sali bankietowej, hotelu albo ośrodka SPA, napinany sufit możesz potraktować jako sprzymierzeńca. Ogromne możliwości aranżacji przestrzeni sufitu, włącznie z nietypowym kształtem i oświetleniem, otwierają Twojej firmie furtkę do pełnej swobody w planowaniu przestrzeni.

 

Do wyboru mamy aż 4 rodzaje folii: połysk, mat, satine, transparent. Wybór faktury sufitu to jednak dopiero początek naszych możliwości. Sufity napinane Warszawy mogą przyjmować dowolną formę przestrzenną, taką jak skos, sklepienie łukowe lub kopuła, mogą być także wyposażone w wypukłe zdobienia o różnych kształtach (np. spiralnym, sinusoidalnym, prostokątnym). Efekt wzbogacamy odpowiednim oświetleniem. Dzięki temu proste architektonicznie pomieszczenie możemy zamienić w oryginalne i niepowtarzalne wnętrze.

Dlaczego sufity napinane kojarzone są przede wszystkim z zastosowaniami w miejscach publicznych? Zestawmy kilka faktów.

Folia wykorzystywana do produkcji naszych sufitów jest higieniczna, antystatyczna, termoizolacyjna i trwała, a przy tym łatwa do zamontowania. Wprawdzie montażem sufitów napinanych nie musisz trudnić się osobiście, bowiem zajmuje się nim ekipa firmy Sufity Warszawy, ale łatwość montażu nawet w tym przypadku oznacza znaczne skrócenie czasu, potrzebnego na realizację zamówienia. Całość prac wykonujemy w ciągu jednego dnia i to niemal bezinwazyjnie. Praca firmy lub instytucji państwowej nie zostaje przez to zakłócona.

Termoizolacja sprawia, że montaż sufitu jest opłacalny: jeśli ciepło nie ucieka z ogrzewanych pomieszczeń ani nie przedostaje się zbyt łatwo do pomieszczeń klimatyzowanych, sprawność ogrzewania i chłodzenia wzrasta, a to przekłada się na oszczędności.

Fakt, że nasze sufity napinane łatwo utrzymać w czystości, a folia wykorzystana do ich produkcji jest całkowicie neutralna dla organizmu człowieka, ma znaczenie przede wszystkim dla tych organizacji, które muszą spełniać w swojej pracy rygorystyczne normy higieniczne i bhp (np. szpitali i ośrodków zdrowia, ośrodków sportowych, a nawet lokali gastronomicznych).

Czytaj dalej...

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube