Napinany Sufit w mieszkaniu? Tak! Zobacz, dlaczego

Sufity napinane wielu osobom kojarzą się z lokalami i budynkami firmowymi, ale tak naprawdę jest to idealna propozycja również do domów i mieszkań. Przecież montujemy w naszych mieszkaniach klimatyzację i elementy systemów inteligentnego domu, dlaczego zatem nie wprowadzić do nich również i tego powiewu nowoczesności? Tym bardziej, że korzyści z niego są wprost nieocenione!

Sufity napinane są odporne na wilgoć, co więcej: żadne zabrudzenia nie wnikają w gładką strukturę folii. A przecież w mieszkaniu są przynajmniej dwa pomieszczenia, w których to właśnie wilgoć stanowi największy problem: kuchnia i łazienka. Z sufitem napinanym łatwiej utrzymasz w nich czystość, a zamiast remontu i malowania sufitu po prostu go umyjesz.

Sufity napinane Warszawy w pokojach, sypialniach, salonach i jadalniach montowane są przede wszystkim ze względu na walory dekoracyjne. W tym przypadku szczególne znaczenie zyskuje dobór odpowiedniego rodzaju sufitu: matowego , satynowego lub błyszczącego .

Nic tak nie powiększa przestrzeni i nie rozświetla pomieszczenia, jak błyszcząca powierzchnia sufitu. Do osób poszukujących niezwykłych inspiracji zamiast zwykłej białej powierzchni, adresujemy ofertę sufitów lakierowanych – gładkich lub wyposażonych w dowolne nadruki.

Jeśli natomiast zależy Ci na tym, by sufit wyglądał naturalnie (jak tynk lub płyty kartonowo-gipsowe), lepszy będzie sufit napinany matowy. Wygląda on identycznie z tradycyjnym, ale jego trwałość i wytrzymałość jest tak wysoka, jak wszystkich sufitów napinanych z naszej oferty.

Przy wyborze sufitu napinanego zwróć także uwagę na jego walory termoizolacyjne (w zimie utrzymuje ciepło, w lecie go nie przepuszcza) oraz skuteczne tłumienie dźwięków. A jeśli sufit zostanie zalany? Folia nie przepuści do Twojego mieszkania ani jednej kropli wody. Wilgoć wystarczy odpompować (zajmą się tym dla Ciebie nasi pracownicy) – osuszony sufit wygląda jak nowy, nawet jeśli woda była zabrudzona rdzą.

Wszystkie rozwiązania dostarczane przez Sufity Warszawy objęte są aż 15-letnią gwarancją.

Czytaj dalej...

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube