Sufity Napinane - idealne do klubów

"Napinane sufity Warszawy" to prawdziwe bogactwo kolorów, wzorów i faktur, możliwych do zastosowania. Ich połączenie daje nam niezliczone możliwości:

Sufity matowe i matowe drobnoziarniste – doskonale imitują zwykły tynk. Dzięki temu uzyskujesz tradycyjny efekt, ale przy o wiele wyższej trwałości i wytrzymałości. Napinane sufity Warszawy są ognioodporne, łatwe do wyczyszczenia, a ich kolor nie blaknie nawet przez wiele lat.

Sufity satynowe – pięknie rozpraszają światło. Powierzchnia sufitu jest gładka, ale nie błyszcząca – to idealna opcja dla osób, które oczekują, by sufit w ich salonie wyglądał perfekcyjnie, ale nie przyciągał uwagi.

Sufity lakierowane – o idealnie gładkiej, śliskiej i błyszczącej powierzchni. Dzięki nim płaszczyzna sufitu staje się gładka jak lustro i odbija większość padającego na nią światła. Takie sufity nadają pomieszczeniu błysk, a także sprawiają, że salon wydaje się większy. Nowoczesnej estetyki lakierowanych sufitów nie da się przyrównać do żadnych rozwiązań, jakie do tej pory stosowane były w wykończeniach wnętrz.

Sufity przezroczyste – ze względu na zamontowane wewnątrz sufitu oświetlenie, równomiernie rozpraszają światło. Dzięki temu oświetlenie całego pokoju jest łagodne i przyjazne dla ludzkiego oka. Folia PCV wykorzystywana do produkcji sufitów przezroczystych ma kolor biały, ale barwą sufitu możemy sterować dzięki różnym kolorom oświetlenia.

Faktura folii to jednak nie wszystko. Aby uzyskać odpowiedni efekt, łączymy ją z odpowiednim kolorem:

Gama 96 kolorów – to zestaw wielu barw i odcieni, począwszy od zdecydowanych aż po subtelne. Kolory w obrębie jednego sufitu można łączyć dla uzyskania jeszcze oryginalniejszego efektu.

Nadruki – czyli trwałe, wysokiej jakości obrazy, odwzorowywane na suficie. Dzięki wykorzystaniu farb utrwalanych promieniowaniem UV, nadruki są całkowicie neutralne dla ludzkiego organizmu i wyjątkowo odporne na wpływ warunków, panujących w pomieszczeniu (takich jak silne światło). Szukając idealnego wzoru dla siebie możesz skorzystać z naszej bazy ponad 1000 wzorów lub dostarczyć własne zdjęcie.

Wspomnijmy także o jeszcze jednej zalecie napinanych sufitów Warszawy: to różne warianty oświetlenia i kształtów, projektowane specjalnie na potrzeby Twojego salonu. Sufit napinany możemy wyposażyć w różnego rodzaju występy i wypukłości, możemy nadać mu skośny, łukowaty lub falisty kształt, a nawet uzyskać wygląd sklepienia w starym budynku. Energooszczędne oświetlenie LED pozwala wydobyć ciekawą grę świateł i cieni z tak zaprojektowanych sufitów. W wersji tradycyjnej, dzięki światłom, możemy wykreować elegancki, a także zmysłowy wygląd Twojego sufitu.

Dwa razy w miesiącu Klienci Sufitów Warszawy mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji cenowych na produkty z naszej oferty. Sprawdź , co przygotowaliśmy dla Ciebie teraz.

Czytaj dalej...

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube