Sufity Warszawy – o firmie

Produkcja, sprzedaż i montaż sufitów napinanych – to główne kierunki działania firmy Sufity Warszawy Sp. z o.o.

Sufity Warszawy Sp. z o.o. - to dynamicznie rozwijająca się firma z profesjonalnym personelem oraz obszerną bazą materialno-techniczną. Sufity napinane produkujemy z przyjaznej dla środowiska, wysokiej jakości francuskiej i niemieckiej folii PCV, która posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Konkurencyjne ceny, elastyczny system rabatowy, najwyższej jakości produkcja i prace montażowe pozwalają naszej firmie z powodzeniem działać na rynku polskim i UE. Czas produkcji sufitów napinanych dla sprzedawców i partnerów wynosi 24 godziny.

Katalog SUFITY WARSZAWY Sufity Warszawy RENOLIT PCV folie SUFITY WARSZAWY

Powierzchnia naszego zakładu produkcyjnego sufitów napinanych wynosi 480 m2. Urządzenia produkcyjne zostały wykonane na nasze zamówienie przez firmę, będącą liderem w Europie w produkcji maszyn do sufitów napinanych. Profesjonalizm i doświadczanie naszego zespołu przyczynia się do optymalizacji procesu produkcji, kroju i składowania sufitów napinanych. Specjalne programy komputerowe stworzone do pracy z naszymi dystrybutorami i partnerami pozwalają na to, by bezpośrednio w czasie rzeczywistym otrzymać Państwa zamówienie i natychmiast przystąpić do jego realizacji. Dystrybutorami produktów naszej firmy jest wiele dużych i małych przedsiębiorstw, zakładów, pracowni architektonicznych i osób prywatnych.

Własny zakład ma wiele zalet w porównaniu z innymi markami i sprzedawcami:

  1. W zakładzie przygotowujemy folię bezpośrednio dla Państwa pomieszczenia.
  2. Spoiny zrobione w warunkach fabrycznych są praktycznie niewidoczne.
  3. Montujemy harpun do późniejszych mocowań, co daje możliwość wykonania i montażu sufitu w bardzo krótkim czasie.
  4. Profesjonalnie spakujemy i zabezpieczymy sufit, aby uniknąć uszkodzenia w trakcie transportu.
  5. W naszym zakładzie zrobimy nadruk dowolnego zdjęcia, obrazka, co sprawi, że sufit będzie naprawdę wyjątkowy i fascynujący.
  6. Wszystkie folie są cięte za pomocą profesjonalnego sprzętu, na podstawie pomiarów, które są wykonane dla Państwa za darmo.
  7. Wyposażenie naszego zakładu pozwala nam zaoferować Państwu naprawdę szybkie wyprodukowanie i montaż sufitu.
  8. Posiadanie własnego zakładu sufitów napinanych pozwala nam zaoferować Państwu najlepsze ceny na rynku!

Naszym głównym celem jest sukcesywny rozwój firmy oraz nieustannie powiększanie grona zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, iż w oparciu o profesjonalizm naszych pracowników i nowoczesny zakład produkcji sufitów napinanych nasza produkcja – spełnia i będzie spełniała najwyższe standardy jakościowe. Posiadanie własnego zakładu produkcji sufitów napinanych znacząco poprawia jakość i szybkość montażu sufitów oraz umożliwia maksymalne obniżenie ceny dla klienta końcowego.

Gwarancja obejmuje wszystkie rodzaje folii produkowane w naszej firmie i wynosi 15 lat.

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube