PROMOCJE

banner-center-1PROMOCJA !

Promocje sufitów napinanych

Jeśli planujesz zmianę wystroju domu, biura lub lokalu firmowego, jeśli szukasz nowych pomysłów na znajome wnętrza albo chcesz raz na zawsze pożegnać się z malowaniem sufitu, zarysowaniami tynku i nierównościami powierzchni, których nie zasłoni farba...

Mamy dla Ciebie wyjątkową promocję:

Zamów sufit o łącznej powierzchni minimum 100 m2, a cenę sufitu zaniżymy dla Ciebie do 99 zł/m2!

Zyskaj nowoczesne, trwałe i komfortowe w użytkowaniu wykończenie mieszkania, płacąc za nie mniej. Dzięki specjalnej ofercie możesz wyposażyć w wysokiej jakości sufity napinane cały dom lub większe mieszkanie. Mogą to być również dwie osobne lokalizacje (np. mieszkanie w bloku i biuro, w którym pracujesz na co dzień, w innej części miasta).

Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie jednocześnie sufitów napinanych o łącznej powierzchni co najmniej 100 m2. Promocja dotyczy zamówienia folii matowej lub lakierowanej. Przed montażem sufitu zapewniamy bezpłatny pomiar u Klienta i zawsze służymy kompleksowym doradztwem.

Nie czekaj – taka okazja może się już nie powtórzyć.

Zamów bezpłatny pomiar o sprawdź swoje oszczędności!

banner-center

PROMOCJA!

"Zamów sufity do mieszkania !.."

Chcesz wyposażyć mieszkanie w napinane sufity? Zamiast wykonywać montaż w każdym pomieszczeniu oddzielnie, zamów od razu kilka sufitów i zapłać mniej.

Jeśli złożysz zamówienie na sufity napinane o łącznej powierzchni przynajmniej 30 m2, sufit w łazience wykonamy dla Ciebie bezpłatnie! Oznacza to, że za folię i wszystkie akcesoria wykorzystane do produkcji sufitu łazienkowego, a także za pracę naszej ekipy przy jego montażu nie zapłacisz ani złotówki.

Korzystając z oferty specjalnej korzystasz podwójnie. Wszystkie sufity montujemy u Ciebie w ciągu 1 dnia (to opcja wygodniejsza dla domowników), a Ty dodatkowo oszczędzasz pieniądze.

Promocja obejmuje wykonanie w łazience gładkiego, prostokątnego sufitu z jednobarwnej folii matowej lub błyszczącej, w dowolnym kolorze (bez nadruków i oświetlenia).

Aby skorzystać z promocji już teraz skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie konkretną ofertę. Sprawdź sam, ile zaoszczędzisz!

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube