banner-center

PROMOCJA!

"Zamów sufity do mieszkania !.."

Chcesz wyposażyć mieszkanie w napinane sufity? Zamiast wykonywać montaż w każdym pomieszczeniu oddzielnie, zamów od razu kilka sufitów i zapłać mniej.

Jeśli złożysz zamówienie na sufity napinane o łącznej powierzchni przynajmniej 30 m2, sufit w łazience wykonamy dla Ciebie bezpłatnie! Oznacza to, że za folię i wszystkie akcesoria wykorzystane do produkcji sufitu łazienkowego, a także za pracę naszej ekipy przy jego montażu nie zapłacisz ani złotówki.

Korzystając z oferty specjalnej korzystasz podwójnie. Wszystkie sufity montujemy u Ciebie w ciągu 1 dnia (to opcja wygodniejsza dla domowników), a Ty dodatkowo oszczędzasz pieniądze.

Promocja obejmuje wykonanie w łazience gładkiego, prostokątnego sufitu z jednobarwnej folii matowej lub błyszczącej, w dowolnym kolorze (bez nadruków i oświetlenia).

Aby skorzystać z promocji już teraz skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie konkretną ofertę. Sprawdź sam, ile zaoszczędzisz!

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube