Dlaczego napinane sufity podbijają rynek budowlany?

Napinane Sufity Warszawy to doskonałe połączenie 3 korzyści: nowoczesności, komfortu i estetyki. Przyjrzyj się im bliżej i sprawdź, co zyskujesz zamawiając napinany sufit z naszej oferty:

Bezproblemowa eksploatacja

Dobry sufit to taki, o którym możesz całkowicie zapomnieć co najmniej na kilka lat. Sufity napinane Warszawy są właśnie takie: bezproblemowe w eksploatacji. Odporne na parę wodną i temperatury stają się swego rodzaju filtrem, chroniącym stropy przed wilgocią. Dzięki nim możesz zapomnieć o nieestetycznych zaciekach, pęknięciach i przebarwieniach.

Folia stanowiąca główną część napinanego sufitu Warszawy wytrzymuje obciążenie nawet 100 litrów wody na metr kwadratowy, jest także odporna na mróz (-5oC , a w przypadku folii specjalnych nawet -20oC).

Idealnie gładka folia stropów jest także higieniczna – nie wnikają w nią grzyby, pleśnie ani bakterie. Z tego względu spełnia wymagania nawet placówek medycznych, w których sterylność to jeden z priorytetów.

Unikalny wygląd

Dotychczas jedyną dekorację sufitów stanowiły albo montowane bezpośrednio na tynku sztukaterie, albo wpuszczone w sufit oświetlenie. Sufity napinane Warszawy to krok w przyszłość pod względem dekoracyjności. Od teraz to sam sufit staje się ozdobą pomieszczenia. Chcesz, by rozświetlił wnętrze setkami świetlnych punktów? Żaden problem! Podoba Ci się sufit gładki i błyszczący, jak lustro? Zamontujemy go dla Ciebie. A może zdecydujesz się na folię z nadrukiem ?

Napinane sufity Warszawy to różnorodność nie tylko barw i faktur, ale także kształtów. Naszych projektów nic nie ogranicza – zarówno pod względem kształtu (sufity o nieregularnych brzegach), jak i form przestrzennych (np. sufity skośne lub faliste). To, co niegdyś wymagałoby przebudowy całego pomieszczenia, teraz osiągamy przy pomocy jednej konstrukcji.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze – zawsze możesz liczyć na naszych projektantów. Gama kolorów, kształtów i wzorów sufitów Warszawy jest ogromna, dlatego znajdziemy rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wybredny gust.

Trwałość na wiele lat

Napinane sufity Warszawy są odporne na kruszenie, odkształcenia i odbarwienia. Dzięki temu przez wiele lat zachowują dokładnie taki wygląd, jak w dniu, w którym zostały zamontowane.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Folia, z której wykonujemy napinane sufity Warszawy, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty . Jest całkowicie neutralna dla organizmu człowieka, a także dla środowiska naturalnego. Również farby wykorzystywane do wykonywania nadruków na sufitach są przyjazne dla otoczenia.

Ze względu na warstwę antystatyczną, sufity napinane Warszawy nie elektryzują się. Dzięki temu mogą być stosowane w biurach, laboratoriach i placówkach medycznych. Dodatkową zaletą wykorzystywanych przez nas folii jest niepalność. Zarówno sama folia, jak i pozostałe elementy stosowane podczas montażu spełniają europejskie normy i przepisy BHP, są zgodne z normą M1 i przebadane w testach laboratoryjnych.

Doskonałe parametry

Lekka i wytrzymała folia nie narusza konstrukcji pierwotnego sufitu, a w przypadku budynków wielopiętrowych daje także dodatkowy efekt wyciszania dźwięków. Dla pomieszczeń, które wymagają szczególnej akustyki (jak sale koncertowe albo studia nagrań), rezerwujemy specjalną, dźwiękoszczelną folię wspomagającą rozchodzenie się dźwięku.

Montaż sufitu jest praktycznie bezinwazyjny. Z tego względu Napinane Sufity Warszawy polecamy nie tylko do nowo wyposażanych pomieszczeń, ale także do wnętrz już urządzonych, które dzięki instalacji nowoczesnego sufitu zyskują całkiem nowy charakter i zmieniają się nie do poznania. Przed montażem sufitu nie musisz wynosić ani przestawiać mebli, dlatego możesz zdecydować się na wdrożenie projektu w dowolnym momencie.

Łatwość konserwacji

Koniec z malowaniem sufitu, by ukryć gromadzące się na nim zabrudzenia i odświeżyć kolor. Napinany sufit wystarczy umyć raz na 4–5 lat, by przywrócić mu znakomity wygląd. W wodoodporną folię nie wnikają zabrudzenia, a z jej powierzchni bez trudu usuniesz kurz i pył. W ten sposób to, co kiedyś wymagało czasochłonnego remontu, teraz staje się proste, jak czyszczenie podłogi.

Obawiasz się zalania sufitu przez nieszczelny strop albo przez pomieszczenia znajdujące się piętro wyżej, niż Ty? W przypadku zalania ani jedna kropla wody nie przedostanie się przez napinany sufit do Twojego pomieszczenia. Nasza ekipa usunie natomiast wodę, która zgromadziła się pod stropem. Do suszenia sufitów wykorzystujemy specjalny sprzęt, który nie wymaga demontażu folii.

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube