Sufity napinane z nadrukiem

Dowolna grafika na suficie

Szukasz oryginalnego pomysłu na aranżację wnętrza, lubisz kolor i nowoczesne projekty? Chcesz się wyróżnić? Spójrz w górę. Nad Twoją głową jest przecież duża, jednolita powierzchnia, która wprost idealnie nadaje się do wypełnienia grafiką. Wystarczy nam na to jeden dzień – bowiem tyle właśnie trwa montaż sufitu napinanego z nadrukiem UV.

View the embedded image gallery online at:
https://sufitywarszawa.pl/sufity-z-nadrukiem#sigFreeIdd979301eb2
.

Przy wyborze rodzaju nadruku obowiązuje taka sama dowolność, jak w przypadku wzorów innych elementów do dekoracji wnętrz, np. fototapet. Grafika może być abstrakcją, fakturą (tynku, muru, fresku, witraża), grafiką 3D, obrazem lub zdjęciem – w tym również fotografią dostarczoną przez Ciebie. Możesz wyeksponować w ten sposób logo firmy np. na środku sali konferencyjnej albo ozdobić zdjęciem sufit we własnym salonie. Ciekawym pomysłem na napinany sufit z nadrukiem UV jest widok lekko zachmurzonego nieba – sufit wydaje się wówczas przezroczysty tak, jakby cały wypełniało jedno, wielkie okno.

Do nadruku możemy wykorzystać folię lakierowaną , matową, satynową , zamszową, metaliczną lub transparentną. Dzięki nadrukom w rozdzielczości aż 1440 dpi uzyskujemy realistycznie odwzorowany obraz ze wszystkimi jego szczegółami (dla porównania: tradycyjne plakaty drukowane są w rozdzielczości od 300 dpi w górę).

Przy produkcji sufitów napinanych z nadrukiem korzystamy z technologii druku UV. Oznacza to, że farby nanoszone na folię są utrwalane przy pomocy promieniowania ultrafioletowego, co nadaje im wysoką trwałość i odporność na warunki panujące we wnętrzu (światło, para wodna, niskie temperatury). Farby utrwalone przy pomocy UV zachowują naturalne kolory także po zabiegach konserwacyjnych, czyli po umyciu sufitu.

Nadruk na suficie napinanym jest równie elastyczny, co sam sufit – dlatego podczas montażu obraz rozciąga się wraz z folią. Farby UV mają jednak o wiele więcej zalet: szybko schną, są neutralne dla organizmu człowieka, przyjazne środowisku i całkowicie bezzapachowe.

W przypadku naszych sufitów z nadrukami możemy uzyskać dowolną gamę barw na każdym suficie. Jak to możliwe? Jako podkład dla nadruku wykorzystujemy niewidoczną, białą farbę. W ten sposób uzyskujemy realistyczny, barwny wydruk na folii w kolorze np. czarnym lub granatowym. Aby nadać sufitom z nadrukami jeszcze atrakcyjniejszy wygląd, projektujemy odpowiednie oświetlenie dla nich (uzyskując np. efekt gwiezdnego nieba w przypadku folii z „gwiaździstym” nadrukiem).

Czitaj dalej...

W przypadku naszych sufitów z nadrukami UV możemy uzyskać dowolną gamę barw na każdym suficie

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube