Współpraca z Sufity Warszawy

W naszej branży szczególnie ważne są: wiedza, doświadczenie i jakość. Stawiamy na wymianę doświadczeń, a także solidną i długoterminową współpracę z firmami, działającymi na polskim i europejskim rynku. Na ofertę Sufitów Warszawy składają się:

Produkcja sufitów napinanych

Specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu sufitów napinanych wraz z akcesoriami potrzebnymi do ich montażu. Realizujemy także zamówienia w oparciu o projekty dostarczone przez Klientów.

Pozyskiwanie najlepszych folii do sufitów napinanych

Sufity Warszawy są dystrybutorem wysokiej jakości, atestowanych folii, w tym: folii z nadrukami, przygotowywanymi w oparciu o naszą bazę wzorów (ponad 1000 grafik), a także wzorów zamawianych indywidualnie przez Klientów. Lepsza folia oznacza większą trwałość i dłuższą żywotność sufitu, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami, uznanymi na rynku europejskim.

Materiały, z których korzystamy, sprowadzane są od zaufanych producentów z Niemiec i Francji. Stała współpraca z tymi samymi dostawcami sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej jakości folii do naszych sufitów napinanych. Znakomite parametry potwierdzone zostały europejskimi certyfikatami , a w testach nasze materiały uzyskały klasę M1B1 i M1B2.

Współpraca z Partnerami

Sieć Partnerów w całej Polsce pozwala nam szybko zrealizować każde zamówienie w dowolnym miejscu na terenie kraju. Firmy współpracujące z nami wykonują pomiary u Klienta, a także odbierają od nas gotową folię wraz z akcesoriami i montują całą konstrukcję napinanego sufitu.

Wszystkie firmy partnerskie korzystają w pełni z naszej wiedzy i doświadczenia. Specjalnie z myślą o nich, a także o pracownikach Sufitów Warszawy, opracowaliśmy własny system szkoleń i powierzyliśmy ich prowadzenie fachowcom.

Firmy partnerskie Sufitów Warszawy zaopatrujemy także we wszystkie akcesoria potrzebne do montażu, dajemy wgląd w katalogi i uzyskane certyfikaty, zapewniamy doradztwo marketingowe oraz korzystną politykę cenową, ułatwiającą pozyskiwanie zamówień.

Błyskawiczne dostawy

W firmowym magazynie Sufitów Warszawy dostępnych jest stale 30 tys. m2 folii oraz pełen asortyment akcesoriów, w tym elementów produkowanych specjalnie dla naszej firmy. Korzystając z tego zaplecza możemy realizować zamówienia w ciągu doby od ich otrzymania. Udostępniamy możliwość odbioru osobistego.

Skontaktuj się z nami  i zapytaj o szczegóły oferty dla Partnerów.

Czytaj dalej...

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube