Oferta współpracy dla architektów

Korzystaj w pełni z niepowtarzalnych możliwości aranżacji wnętrz, jakie dają Ci napinane sufity. Odkryj dla siebie i swoich Klientów świat barwnych dekoracji i aż 6 różnych faktur folii.

Jako architekt wnętrz najlepiej wiesz, ile można wydobyć z każdego pomieszczenia przy pomocy odpowiednio dobranych efektów wizualnych. Jeśli chcesz wprowadzić do swojej oferty napinane sufity i wdrażać je do tworzonych przez siebie projektów – dostarczymy Ci całą potrzebną wiedzę, a także podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Wystarczy, że przystąpisz do elitarnego Klubu Architekta i Projektanta.

Klub Architekta i Projektanta to organizacja zrzeszająca architektów zainteresowanych nowoczesnymi dekoracjami wnętrz i poszukujących optymalnego połączenia nowoczesnych rozwiązań z projektancką kreatywnością. Klub Architekta i Projektanta zrzesza profesjonalistów otwartych na oryginalność i nieustannie poszukujących innowacji.

Jako członek Klubu otrzymujesz personalną kartę klubową, dzięki której:

  1. Pozyskujesz nowych Klientów za pośrednictwem firmy Sufity Warszawy. Twoje portfolio dodajemy do bazy danych, którą udostępniamy naszym Klientom, szukającym wykonawcy sufitu. W ten sposób rekomendujemy Twoją ofertę osobom, które są wstępnie zainteresowane zamówieniem sufitu napinanego.

  2. Zyskujesz wstęp na konferencje, imprezy tematyczne, prezentacje i wystąpienia, organizowane przez Sufity Warszawy.

  3. Masz pierwszeństwo w dostępie do materiałów promocyjnych i informacji o planowanych akcjach marketingowych.

  4. Otrzymujesz zaproszenia na imprezy klubowe, integrujące branżowe środowisko.

  5. Możesz ubiegać się o wartościowe premie i nagrody, dostępne w ramach systemu Klubowego.

  6. Masz szansę na uzyskanie honorowego członkostwa jako uznania dla Twojej aktywności w Klubie.

Już teraz wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami, by przystąpić do Klubu Architekta i Projektanta.

Czytaj dalej...

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube