Oferta współpracy dla firm budowlanych

Chcesz wzbogacić ofertę swojej firmy o montaż sufitów napinanych? Z przyjemnością podejmiemy współpracę z Tobą.

Firmy budowlane zyskują dzięki nam mocne wsparcie we wprowadzaniu nowej usługi do oferty. Zapewniamy Ci kompleksową opiekę techniczną i merytoryczną. Jako stały współpracownik marki Sufity Warszawy przechodzisz odpowiednie przeszkolenie praktyczne, a także poznajesz szczegóły oferowanego produktu. Dzięki temu możesz fachowo doradzać swoim Klientom montaż sufitu napinanego i profesjonalnie odpowiadać na ich pytania.

Jeśli skorzystasz z franczyzy, jako nasz Partner zyskasz prawo do posługiwania się nazwą marki Sufity Warszawy.

Już od początku współpracy zapewniamy Ci kompleksowe wsparcie:

  1. Darmowe szkolenia i warsztaty, prowadzone przez fachowców Sufitów Warszawy. Nauczymy Cię techniki montażu sufitów napinanych, nawet jeśli w realizowanych przez siebie projektach budowlanych nigdy nie miałeś do czynienia z tego typu konstrukcjami. Wśród materiałów, jakie otrzymasz, znajdują się także instrukcje techniczne, certyfikaty oraz oprogramowanie komputerowe do projektowania sufitów.

  2. Dostęp do korzystnej oferty zakupu sprzętu. Zaplecze techniczne możesz wyposażyć we własnym zakresie, ale jeśli zechcesz skorzystać z naszego wsparcia, pomożemy Ci uzyskać potrzebny sprzęt na korzystniejszych warunkach.

  3. Zestaw darmowych katalogów i materiałów promocyjnych, a także doradztwo marketingowe. Innymi słowy: nauczymy Cię, jak promować ofertę sufitów napinanych, a także wyposażymy w narzędzia, które Ci to ułatwią.

  4. Pracę na najlepszych materiałach. Montując napinane sufity naszej produkcji masz pewność, że Twoi klienci zyskują produkt najwyższej jakości. 64 kolory Lackfolie o szerokości 1,5, 1,8 i 2,0 metrów, 59 kolorów Renolit i Alkor Draka o szerokości 1,5 i 2,0 metrów, a także możliwość wykonania dowolnego nadruku na folii to oferta, która zainteresuje nawet najbardziej wymagających odbiorców.

  5. Atrakcyjne warunki współpracy. Gwarantujemy Ci niskie ceny i błyskawiczną dostawę folii i akcesoriów, zamówionych dla Twoich klientów. W ten sposób wspieramy Twoją przewagę na rynku usług budowlanych.

  6. Możliwość udziału w programie partnerskim. Przystępując do programumożesz zarabiać nie tylko na pracy wykonanej przez siebie, ale także na każdym suficie, który produkujemy dla Twoich klientów. W ramach programu partnerskiego płatności za zamówione materiały odraczamy o 30 dni, by dać Ci czas na wykonanie sufitu i rozliczenie z klientem.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty współpracy.

Czytaj dalej...

zoo.waw.pl ipn.gov.pl neo-swiat.com.pl gardenia.pl zemat.com interbiuro.pl zab-bud.pl white-stone.pl ptmc-polyplast.be baustav.cz akb-poland.com aliplastextrusion.pl toyota.pl opel.nivette.pl
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube